Metoda suchého čistění Jolly na sebe účinně váže plísně, bakterie a roztočové alergeny. Vhodné i pro použití při odstranění zápachu od domácích mazlíčků z koberců, matrací, čalounění apod. Zároveň odstraňuje škodlivé látky. Přírodní granulát na sebe velice účinně navazuje alergeny a škodlivé látky, které spolu s granulemi odstraníte při vysávání. V takto ošetřených prostorách se vytváří zdravější prostředí především pro osoby citlivé na roztočové alergeny. Jemná vůně navíc příjemně osvěží interiér. Po vysátí zabraňuje množení mikroorganismů v sáčku vysavače a tím napomáhá k větší účinnosti filtrace sáčku.
Metoda suchého čistění Jolly na sebe účinně váže plísně, bakterie a roztočové alergeny. Vhodné i pro použití při odstranění zápachu od domácích mazlíčků z koberců, matrací, čalounění apod. Zároveň odstraňuje škodlivé látky. Přírodní granulát na sebe velice účinně navazuje alergeny a škodlivé látky, které spolu s granulemi odstraníte při vysávání. V takto ošetřených prostorách se vytváří zdravější prostředí především pro osoby citlivé na roztočové alergeny. Jemná vůně navíc příjemně osvěží interiér. Po vysátí zabraňuje množení mikroorganismů v sáčku vysavače a tím napomáhá k větší účinnosti filtrace sáčku.
Sáčky do vysavačů Menalux 1073 jsou syntetické prachové sáčky z netkané textilie, 5 ks v balení, a filtr, vyrobené z jedinečného materiálu DURAFLOWTM Fresh který je odolný i proti zápachu - tzv. "anti-odour". Sáčky disponují certifikátem kvality TÜV Rheinland. Výrobce Electrolux pod svou značkou Menalux. Určeno pro vysavače:AEG Vampyrette AVBG 300...305 AEG Vampyrette 2.0 AS 201 ELECTROLUX Energica ZS 200...202, 206 ELECTROLUX Energica ZS 201, Energica ZS 201 EV ELECTROLUX Energica ZS 202, Energica ZS 202EV ELECTROLUX Energica ZS 206, Energica ZS 206 EV ELECTROLUX Energica ZS 207 ECO ELECTROLUX Energica evo ZS201 EV, 206 EV a další vysavače.
Sáčky do vysavače Menalux 1273P, papírové, 10ks v balení, filtr a mikrofiltr. Vhodné pro vysavače Electrolux Cocodrillo Z37, Z43, Z46, Z47, Z49, Z70, Z71, Z72, Z73 a vysavače Progress 2000 GTS / EL. Výrobce Electrolux pod svou značkou Menalux.
Čisticí pěna Strong Pink je navržena tak, aby pronikla hluboko do vláken koberce a odstranila i ty nejodolnější nečistoty. Na rozdíl od běžných čisticích prostředků, které často působí jen na povrchu, tato pěna pracuje do hloubky.
VCFP112FRE Nedis FRESH - svěží perly - 6 dávek vůní do vysavače - svěží vůně.Jednoduše je vsypete do sáčku vysavače při jeho výměně, stejně je můžete vysypat na podlahu a poté vysát vysavačem.
Originální syntetické sáčky pro vysavače AEG:Vampyrette2.0AS201,AS203,AS206,AVBG300...305,ELECTROLUX : CoccodrilloZ37,43,43,47,49,Z70,71,72,73,EENB52CB,UltraEnergica,ES17,Energica,EVO,ZS201EV,ZS202EV,ZS200,ZS201,ZS202,ZS206EV,ZS207Eco,ZS210B,ZS220B-ZS230B,PICO2BGZS201EV,PICO2BLZS220B,PICO2,ZS320A, ZS320, HN46 Miostar, TO34...37 Tornado a další..
Syntetické sáčky pro vysavače Electrolux: Energica ZS200, ZS201, ZS202, ZS206, ZS206, Energica Evo, Energica Eco. Balení obsahuje 5 syntetických prachových sáčků a 1 filtr.Určeno pro vysavače:AEG Vampyrette AVBG 300...305 AEG Vampyrette 2.0 AS 201 ELECTROLUX Energica ZS 200...202, 206 ELECTROLUX Energica ZS 201, Energica ZS 201 EV ELECTROLUX Energica ZS 202, Energica ZS 202EV ELECTROLUX Energica ZS 206, Energica ZS 206 EV ELECTROLUX Energica ZS 207 ECO ELECTROLUX Energica evo ZS201 EV, 206 EV a další vysavače.
Balení 4 ks náhradních sáčků do vysavačů Electrolux ES17, Energica ZS200 až 230, AEG Vampyrette..., z netkané textilie, antibakteriálních, součástí balení sáčků je 1x vůně a 1x filtr k zastřižení . Určeno pro vysavače: ELECTROLUX Energica ZS 200 ELECTROLUX Energica ZS 201 ELECTROLUX Energica ZS 202 ELECTROLUX Energica ZS 206 ELECTROLUX Energica ZS210B ELECTROLUX Energica ZS220B ELECTROLUX Energica ZS230B+ ELECTROLUX Energica ZS 207 Eco ELECTROLUX Energica Evo ZS 201 EV ELECTROLUX Energica Evo ZS 202 EV ELECTROLUX Energica Evo ZS 206 EV ELECTROLUX Org.Gr.ES17 AEG Vampyrette 2.0 AS 201 AEG Vampyrette 2.0 AS 203 AEG AS 201 a další vysavače.
Dodávka 8 ks náhradních sáčků do vysavačů ELECTROLUX Energica ZS 200 ELECTROLUX Energica ZS 201 ELECTROLUX Energica ZS 202 ELECTROLUX Energica ZS 206 ELECTROLUX Energica ZS210B ELECTROLUX Energica ZS220B ELECTROLUX Energica ZS230B+ ELECTROLUX Energica ZS 207 Eco ELECTROLUX Energica Evo ZS 201 EV ELECTROLUX Energica Evo ZS 202 EV ELECTROLUX Energica Evo ZS 206 EV ELECTROLUX Org.Gr.ES17 AEG Vampyrette 2.0 AS 201 AEG Vampyrette 2.0 AS 203 AEG AS 201...Sáčky jsou vyrobeny z netkané textilie, antibakteriálních, součástí balení sáčků je 2x vůně zdarma a 2x filtr k zastřižení .
Menalux vůně do vysavače 5 tyčinek s vůní čerstvě vypraného prádla - Lnu. Tyto parfémem nasycené vonné tyčinky neutralizují během vysávání nepříjemné pachy ze sáčku do vysavače, či z boxu na prach u vysavačů bezsáčkových, a během vysávání šíří ve vysávaném prostoru příjemnou vůni. Nové vůně Menalux jsou vhodné jak do vysavačů sáčkových, tak bezsáčkových, do vysavačů stojanových i robotických. Výrobce Electrolux pod svou značkou Menalux.
Vůně do vysavače citronová tráva - s jemným citrusovým nádechem a protizánětlivými účinky. 5 ks v balení. Při vysávání Váš byt nebo kancelář příjemně provoní přirozená a svěží vůně vyráběná z přírodních materiálů.
Vůně do vysavače mandarinka a santalové dřevo - vydařená kombinace sladce ovocného aroma mandarinky a exotické vůně dřeva . 5 ks v balení. Při vysávání Váš byt nebo kancelář příjemně provoní přirozená a svěží vůně vyráběná z přírodních materiálů.
Vůně do vysavače Fresh Limetka 5ks. Tyto parfémované vonné tyčinky neutralizují během vysávání nepříjemný zápach ze sáčku do vysavače či z prachové nádoby u vysavačů bezsáčkových, rozšiřují příjemnou svěží vůni. Vložte tyčinku do prachového sáčku či boxu na prach a jednoduše vysávejte. Vyzkoušejte i jiné vůně a najděte svou nejoblíbenější!