Související zboží:
Výkonný mini turbokartáč od renomovaného německého výrobce je ideálním doplňkem podlahové hubice, protože s ním lze pohodlně a do hloubky vyčistit všechny textilie. Tuto turbohubici s pohyblivým sacím ústím pro optimální přizpůsobení se vysávanému povrchu nasadíte přímo na madlo (držadlo) hadice. Pracovní šířka kartáče je pouhých 16 cm - vzhledem ke koncentraci sací síly, vysokorychlostnímu pohonu turbíny a rotujícímu kartáčovému válečku bez námahy vysajete zvířecí chlupy, roztoče, alergenní jemný prach, odolné nečistoty z čalounění, textilních povrchů, menších koberečků, postrování v automobilu. Výhodou je také pohodlná poloha ruky - díky malé pracovní šířce, přímému připojení k rukojeti a pohyblivému sacímu ústí se kartáč snadno používá.Určeno pro vysavače např. AEG-ELECTROLUX ALASKA ALFATEC AMICA AQUA VAC ARIETE ARLETT BAUHAUS BAUKNECHT BAVARIA BEKO BESTRON BLACK AND DECKER BOB HOME BOMANN BOSCH BRAVO CLATRONIC CONCEPT DAEWOO DELONGHI DIRT DEVIL DOMO ECG EINHELL EIO ELECTROLUX ETA FAGOR FIRST GALLET GLOBALTEK GODDESS GORENJE HECHT HERKULES HILTI HITACHI HYUNDAI IMETEC KÄRCHER LG ELECTRONICS LIV LUX MAKITA MIELE MIOSTAR MOULINEX NAREX NILCO NILFISK NUMATIC PANASONIC PARKSIDE PHILIPS PRIVILEG PROFI EUROPE PROGRESS PROLINE ROHNSON ROWENTA SAMSUNG SCARLETT SENCOR SEVERIN SHOP VAC SIEMENS SOLAC TAURUS TCM / TCHIBO TEFAL TESCO TESLA / TEAM THE BOSS THOMAS TORNADO TRISTAR UFESA VAX VITEK VOLTA WAP WELTSTAR WHITE & BROWN ZANUSSI.
Univerzální sada hubic Nedis VCKT100PET obsahuje potřebné kartáče pro důkladné čištění interiéru od zvířecích chlupů. Sada obsahuje velký rotační kartáč na koberce a tvrdé podlahy, malý turbokartáč na sedačky nebo čalouněný nábytek a plochou hubici na čalounění s lapači nečistot z veluru. Díky univerzálnímu adaptéru hubice snadno připojíte k domácím i průmyslovým vysavačů s kulatou trubkou o průměru 32 mm nebo 35 mm. Součástí setu je i redukce pro oválné tyče 36 mm AEG-ELECTROLUX, která je vhodná pro širokou škálu vysavačů této značky.
Univerzální brčkový nástavec 32/35 mm na vysávání těžko dostupných míst pro vhodný pro většinu vysavačů. Vysavačový nástavec je složen ze 30ti dutých brček (trubičky) o průměru 2 mm, vysajete s ním tedy jen nečistoty, které se do brčka vejdou, a ne to, co jste v úmyslu vůbec neměli, bez nutnosti vyklízení beden s hračkami, šuplíků na příbory nebo přihrádek v palubní desce, žebra radiátorů. Redukce k brčkové hubici je konstruována pro trubky 32 mm (vysavače Electrolux a další), pokud máte jiný průměr madla, lze využít adaptér Menalux AD02, na který nasadíte redukci s brčkovou hubicí na spodní konec, otočnou maticí upevníte pak na jakékoliv madlo nebo trubku v rozmezí průměrů 27 - 37 mm.
Tato univerzální hubice je osazena širokými plyšovými lapači nečistot, rychle s ní odstraníte chlupy, nečistoty a vlákna ulpívající na měkkých textilních površích, lze ji využít takřka pro všechny vysavače. Hubice je perfektní na čalounění, sedací nábytek, menší koberce polštáře - stejně tak i na autosedačky nebo úklid komerčních prostor. Smotky chlupů nebo chuchvalce vlasů či nití po úklidu snadno stáhnete dolů z hubice rukou, v opačném směru veluru. Univerzální nástavec lze připojit k vysavačům s trubkami 27 - 40 mm mnoha značek: Univerzálnost turbohubice k vysavačům s variabilním průměrem připojení 28 - 37 mm je dána kruhovou maticí, která se přizpůsobí snadno trubicím různých průměrů - výrobců vysavačů AEG, AQUA VAC, BOSCH, BRAVO, CONCEPT, DAEWOO, DIRT DEVIL, EINHELL, ELECTROLUX, ETA, GALLET,HECHT, HYUNDAI, KÄRCHER, LIDL PARKSIDE, PHILIPS, ROWENTA, SAMSUNG, SENCOR, VAX, ZANUSSI.
Malý turbo kartáč je vhodný jako univerzální nástavec k vysavačům s průměrem trubek 32 a 35 mm. Malá hubice s rotačním kartáčem je určena pro důkladné vysávání chlupů domácích mazlíčků, z textilních povrchů - čalounění nebo polstrování. Hubici využijete především na srst, chloupky - ale poradí si dobře i s dalšími vlákny, nitěmi, vlasy či drobty. Vhodný je i na dočištění menších kusových koberců na schodišti nebo autosedadel. Šíře hubice je pouhých 11,5 cm - je tedy ideální na intenzivní čistění mnoha malých ploch - hubici nasadíte přímo do madla hadice.
Metoda suchého čistění Jolly na sebe účinně váže plísně, bakterie a roztočové alergeny. Vhodné i pro použití při odstranění zápachu od domácích mazlíčků z koberců, matrací, čalounění apod. Zároveň odstraňuje škodlivé látky. Přírodní granulát na sebe velice účinně navazuje alergeny a škodlivé látky, které spolu s granulemi odstraníte při vysávání. V takto ošetřených prostorách se vytváří zdravější prostředí především pro osoby citlivé na roztočové alergeny. Jemná vůně navíc příjemně osvěží interiér. Po vysátí zabraňuje množení mikroorganismů v sáčku vysavače a tím napomáhá k větší účinnosti filtrace sáčku.
Nevíte jistě, zda váš vysavač má průměr trubky 32 nebo 35 mm? Rozdíly jsou malé - a šupleru si není třeba pořizovat. Tuto univerzální ohebnou štěrbinovou hubici s kartáčkem připojíte snadno ke všem trubkám o průměru 32 nebo 35mm a těch je u nás většina. Hubice je ohebná, a výborně vyčistí těžko přístupná místa, jako jsou mezery mezi radiátory, policemi, drobným nábytkem. Kartáčová hlava je odnímatelná - lze tedy využít jen užší konec - bez kartáče - na vysátí ventilačních otvorů, spár podlah apod.. Úzká flexibilní hubice má kompletní délku 63 cm, hlava hubice je konusovitá. Vhodné k široké škále vysavačů různých modelů i značek:
Tam, kam jste se s pevnou štěrbinovou hubicí prostě nedostali, to stojí určitě za úvahu vyzkoušet.
Metoda suchého čistění Jolly na sebe účinně váže plísně, bakterie a roztočové alergeny. Vhodné i pro použití při odstranění zápachu od domácích mazlíčků z koberců, matrací, čalounění apod. Zároveň odstraňuje škodlivé látky. Přírodní granulát na sebe velice účinně navazuje alergeny a škodlivé látky, které spolu s granulemi odstraníte při vysávání. V takto ošetřených prostorách se vytváří zdravější prostředí především pro osoby citlivé na roztočové alergeny. Jemná vůně navíc příjemně osvěží interiér. Po vysátí zabraňuje množení mikroorganismů v sáčku vysavače a tím napomáhá k větší účinnosti filtrace sáčku.
Praktická sada vysávacích nástavců - 5ks hubic je určena k široké škále vysavačů různých značek průměrem připojení trubek 32 a 35 mm. Sada obsahuje kulatý nábytkový kartáč, hubici na čalounění, úzkou štěrbinovou hubici, dlouhou kartáčovou hubici na odolné nečistoty a širokou plochou hubici na polstrovaný nábytek a textilní povrch. Určeno pro vysavače: AEG ALASKA ALFATEC AMICA AQUA VAC ARIETE ARLETT BAUHAUS BAUKNECHT BAVARIA BEKO BESTRON BLACK AND DECKER BOB HOME BOMANN BOSCH BRAVO CLATRONIC CONCEPT DAEWOO DELONGHI DIRT DEVIL DOMO ECG EINHELL EIO ELECTROLUX ETA FAGOR FIRST GALLET GLOBALTEK GODDESS GORENJE HECHT HERKULES HILTI HITACHI HYUNDAI IMETEC KÄRCHER LG ELECTRONICS LIV LUX MAKITA MIELE MIOSTAR MOULINEX NAREX NILCO NILFISK NUMATIC PANASONIC PARKSIDE PHILIPS PRIVILEG PROFI EUROPE PROGRESS PROLINE ROHNSON ROWENTA SAMSUNG SCARLETT SENCOR SEVERIN SHOP VAC SIEMENS SOLAC TAURUS TCM / TCHIBO TEFAL TESCO TESLA / TEAM THE BOSS THOMAS TORNADO TRISTAR UFESA VAX VITEK VOLTA WAP WELTSTAR WHITE & BROWN ZANUSSI
Kombinovaná podlahová hubice na všechny druhy podlahy s je kompatibilní s vysavači mnoha výrobců i modelů, s trubkami 32 mm nebo 35 mm. Pro snadný pojezd po podlaze je hubice vybavena kolečky.Hubice je kompatiblní s vysavači výrobců: AEG AEG-ELECTROLUX ALASKA ALFATEC AMICA AQUA VAC ARIETE ARLETT BAUHAUS BAUKNECHT BAVARIA BEKO BESTRON BLACK AND DECKER BOB HOME BOMANN BOSCH BRAVO CLATRONIC CONCEPT DAEWOO DELONGHI DIRT DEVIL DOMO ECG EINHELL EIO ELECTROLUX ETA FAGOR FIRST GALLET GLOBALTEK GODDESS GORENJE HECHT HERKULES HILTI HITACHI HYUNDAI IMETEC KÄRCHER LG ELECTRONICS LIV LUX MAKITA MIELE MIOSTAR MOULINEX NAREX NILCO NILFISK NUMATIC PANASONIC PARKSIDE PHILIPS PRIVILEG PROFI EUROPE PROGRESS PROLINE ROHNSON ROWENTA SAMSUNG SCARLETT SENCOR SEVERIN SHOP VAC SIEMENS SOLAC TAURUS TCM / TCHIBO TEFAL TESCO TESLA / TEAM THE BOSS THOMAS TORNADO TRISTAR UFESA VAX VITEK VOLTA WAP WELTSTAR WHITE & BROWN ZANUSSI
Metoda suchého čistění Jolly na sebe účinně váže plísně, bakterie a roztočové alergeny. Vhodné i pro použití při odstranění zápachu od domácích mazlíčků z koberců, matrací, čalounění apod. Zároveň odstraňuje škodlivé látky. Přírodní granulát na sebe velice účinně navazuje alergeny a škodlivé látky, které spolu s granulemi odstraníte při vysávání. V takto ošetřených prostorách se vytváří zdravější prostředí především pro osoby citlivé na roztočové alergeny. Jemná vůně navíc příjemně osvěží interiér. Po vysátí zabraňuje množení mikroorganismů v sáčku vysavače a tím napomáhá k větší účinnosti filtrace sáčku.