Sáčky do vysavače S-bag/SBAG syntetické SBag prachové sáčky v originál balení Menalux 1800MP pro vysavače Electrolux, AEG, Philips 12 ks a mikro filtry. Patentovaný materiál sáčků Duraflow™ = vysoká kvalita, certifikováno TÜV Rheinland Institut. Výrobce sáčků Electrolux pod svou značkou Menalux. Sada obsahuje 12 ks kvalitních sáčků z netkané textilie S-BAG Typ a 2 univerzální filtry do vysavače k nastřižení.Určeno pro vysavače: ELECTROLUX : Airmax, Airmax GREEN AeroPerformer Clario Classic Silence Bolido EasyGo Equipt ErgoClassic ETROLUX ErgoSpace , ErgoSpace GREEN Essencio Excellio Harmony JetMaxx, JetMaxx GREEN, JetMaxx DUST + GONE MCY1 Mondo II Maximus Oxy3 Oxygen, Oxygen + PowerForce PTOHV-01 PureD9 Silent Performer SmartVac Suprepro Twintech XXL, XXL BOX UltraOne , UltraOne GREEN UltraSilencer, UltraSilencer GREEN Viva Control Viva Quickstop AirMAX, AirMAX OKO GREEN AeroPerformer . AEG: CanDe Clario Classic Silence Equipt EasyGo ErgoClassic ErgoSpace , ErgoSpace GREEN Essensio JetMaxx , JetMaxx GREEN Maximus Oxy´systém Oxygen+ PowerForce Pluto P5 PureD9 QS Elégance SilentPerformer System Pro UltraOne, UltraOne GREEN UltraSilencer, UltraSilencer GREEN Viva Control Viva Quickstop : PHILIPS PHILIPS AutoClean PHILIPS AirStar PHILIPS CityLine PHILIPS EasyClean PHILIPS Ergofit PHILIPS Expression PHILIPS HomeHero PHILIPS Gemini PHILIPS Impact PHILIPS Jewel PHILIPS Mobilo PHILIPS Performer,Performer Pro, Performer Ultimate PHILIPS SmallStar PHILIPS Studio PHILIPS Specialist SilentStar Universe TORNADO: AirMax,Bolido,Calypso,Elegance,Essensio,JetmMaxx,Maximus,Modelys,Perfecto,SuperPro,Zephir VOLTA : AirMax,Bolido,Control,Essensio,Gemini,JetMaxx,Maximus,Modelys,Quickstop ZANUSSI :ZAN4610, ZAN4620, ZAN4623, ZAN4624.. a jiné vysavače.
Čisticí pěna Strong Pink je navržena tak, aby pronikla hluboko do vláken koberce a odstranila i ty nejodolnější nečistoty. Na rozdíl od běžných čisticích prostředků, které často působí jen na povrchu, tato pěna pracuje do hloubky.
VCFP112FRE Nedis FRESH - svěží perly - 6 dávek vůní do vysavače - svěží vůně.Jednoduše je vsypete do sáčku vysavače při jeho výměně, stejně je můžete vysypat na podlahu a poté vysát vysavačem.
Robustní náhradní hubice k vysavačům s průměrem 35 mm: Bosch, ETA, Einhell, Kärcher, Miele, Moulinex, Panasonic, Samsung, Thomas a další s totožným připojením Hubice je vyrobená z kvalitních materiálů, kombinovaná, vhodná pro vysávání pevných podlah i koberců, s nerez kluznou plochou a nožním přepínačem pro pro zasunutí či vysunutí kartáčů na tvrdé podlahy - parkety, lino, kachle, linoleum. Využijete ji jako náhradní hubici, pokud původní u vysavače již dosloužila mnoha modelů, různých výrobců.
S novým plastovým držákem sáčku! Electrolux E200S S-BAG Classic - originální papírové sáčky do vysavače S-BAG Electrolux, AEG, PHILIPS a další, 5ks v balení, vícevrstvý filtrační papír.Sáčky S-Bag jsou vhodné pro vysavače AirMax, Bolido, Clario, Clario 2, Classic Silence, ErgoSpace, Excelio, Essensio, JetMaxx, Maximus, Oxygen, Oxy3system, UltraSilencer, UltraOne, Viva Control, Viva Quickstop. Také pro Philips Autoclean, Ergofit, Jewel, Marathon, Performer, Studio, Specialist, Silent Star, Universe. Výrobce ELECTROLUX = kvalita.
Originální sáčky S-Bag do vysavače ELECTROLUX S-BAG ® Classic E200M 15ks v balení, vícevrstvý filtrační papír. Pro řadu AirMax, Bolido, Clario, Clario 2, Classic Silence, ErgoSpace, Excelio, Essensio, JetMaxx, Maximus, Oxygen, Oxy3system, UltraSilencer, UltraOne, Viva Control, Viva Quickstop. Také pro Philips Autoclean, Ergofit, Jewel, Marathon, Performer, Studio, Specialist, Silent Star, Universe.
Sada originálních sáčků S-BAG pro vysavače AEG-ELECTROLUX-PHILIPS. Sáčky do vysavače ELECTROLUX SBag ® Long Performance E201MSFD - 12ks sáčků v dodávce + extra blistr vonných tyčinek, syntetické prachové sáčky. Pro řadu AirMax, Bolido, Clario, Clario 2, Classic Silence, ErgoSpace, Excelio, Essensio, JetMaxx, Maximus, Oxygen, Oxy3system, UltraSilencer, UltraOne, Viva Control, Viva Quickstop. Také pro Philips Autoclean, Ergofit, Jewel, Marathon, Performer, Studio, Specialist, Silent Star, Universe...
Výhodné velké balení originálních sáčků S-BAG pro vysavače AEG-ELECTROLUX-PHILIPS. Sáčky do vysavače ELECTROLUX SBag ® Long Performance - 16ks sáčků v dodávce + extra blistr vůní do vysavače, syntetické prachové sáčky. Pro řadu AirMax, Bolido, Clario, Clario 2, Classic Silence, ErgoSpace, Excelio, Essensio, JetMaxx, Maximus, Oxygen, Oxy3system, UltraSilencer, UltraOne, Viva Control, Viva Quickstop. Také pro Philips Autoclean, Ergofit, Jewel, Marathon, Performer, Studio, Specialist, Silent Star, Universe. Výrobce ELECTROLUX = kvalita.
Originální sáčky Electrolux s-bag® Classic Long Performance E201S NEW 4ks, nové provedení s PLASTOVÝM odolným držákem sáčku, a objemem 3,5 litru pro S-Bag vysavače AEG-ELECTROLUX-PHILIPS a dalších značek.
Electrolux Sbag sáčky E201 Classic Long Performance 8ks. Sáčky pro řadu AirMax, Bolido, Clario, Clario 2, Classic Silence, ErgoSpace, Excelio, Essensio, JetMaxx, Maximus, Oxygen, Oxy3system, UltraSilencer, UltraOne, Viva Control, Viva Quickstop. Také pro Philips Autoclean, Ergofit, Jewel, Marathon, Performer, Studio, Specialist, Silent Star, Universe.
Sáčky do vysavačů S-Bag / SBAG - originál S-BAG ® Long Performance E201SM 12ks v balení, syntetické prachové sáčky nově s plastovým čelem!.Pro vysavače Electrolux-Aeg řady AirMax, Bolido, Clario, Clario 2, Classic Silence, ErgoSpace, Excelio, Essensio, JetMaxx, Maximus, Oxygen, Oxy3system, UltraSilencer, UltraOne, Viva Control, Viva Quickstop. Také pro Philips Autoclean, Ergofit, Jewel, Marathon, Performer, Studio, Specialist, Silent Star, Universe.Výrobce ELECTROLUX = kvalita.
Pro majitele zvířecích mazlíčků proti pachům. Originální sáčky ELECTROLUX s-bag® Anti-Odour E203S NEW 4ks, nové provedení s PLASTOVÝM odolným držákem sáčku, a objemem 3,5 litru pro S-Bag vysavače AEG-ELECTROLUX-PHILIPS a dalších značek.
Originální sáčky Electrolux s-bag® Anti-Allergy E206S NEW 4ks, nové provedení s PLASTOVÝM odolným držákem sáčku, a objemem 3,5 litru pro S-Bag vysavače AEG-ELECTROLUX-PHILIPS a dalších značek. Sáček do vysavače S-bag Anti-Allergy S-BAG ® HEPA je anti-alergický prachový sáček, disponuje účinnou filtrací na úrovni HEPA filtru H10 - zachytí pyl, prach, roztoče, alergeny z roztočů a kočičí alergeny o velikosti 1 mikron (15 krát menší než průměr lidského vlasu). Úroveň filtrace je přínosem pro lidi trpící astmatem a alergií. S-bag ® HEPA anti-alergický - těmto sáčkům byla udělena pečeť kvality ECARF pro své vynikající filtrační výkony. Jde o nový typ syntetického filtračního sáčku do vysavače s 50% delší životností než běžný papírový sáček, kde v souvislosti s jeho postupným naplňováním se jeho kapacita snižuje. Ne tak při využití originál sáčků SBAG AntiOdour jsou vyrobeny z inovovaného materiálu, který zajistí dobrou účinnost sání a konstantní výkon vašeho vysavače. Tyto sáčky do vysavače mají vysokou filtrační kapacitu - až 99 % částic o jemnosti až 1 mikronu (15krát menších než je průměr lidského vlasu), vzduch filtruje o 40 % účinněji než běžný papírový sáček a pomáhá tak zbavit se ze vzduchu částic jako jsou alergeny a některé druhy bakterií.
Sáčky S-Bag, vyrobené ve Švédsku, pro vysavače Philips AirStar FC8220-FC8229, City-Line FC8400-FC8439, EasyLife FC8130-FC8139, Expression FC8600-FC8629, HomeHero FC8910-FC8919, Impact FC8350-FC8399, Jewel FC9050-FC9079, Mobilo FC8500-FC8579, Performer FC9150-FC9179, Performer Compact FC8370-FC8399, PerformerPro FC9180-FC9199, PowerLife FC8320-FC8329, FC8440-FC8459, SilentStar FC9300-FC9319, SmallStar FC8230-FC8260, Specialist FC9100-FC9139, Studio (Power) FC9080-FC9089, Universe FC9000-FC9029, PerformerActive FC8520-FC8529, FC8650-FC8660, Performer Expert FC8720-FC8729.
Turbokartáč Philips nové konstrukce i designu je výkonným pomocníkem nejen pro úklid chlupů z koberců po domácích mazlíčcích. Díky rotačnímu kartáči aktivně odstraní všechny prachové částice, zašlapaná vlákna, vlasy a další nečistotu. Je osazen ohebným kloubem pro snadnou manipulaci. Dvě velká a dvě malá vodicí kolečka zajišťují snadný pohyb turbokartáče po uklízeném povrchu. Vhodné k vysavačům Philips FC8400...FC8499, FC8520...FC8529, FC8630...FC8649, FC9180...FC9199, FC8670/01...FC8673/01, FC9530/09...FC9534/09, FC9540/91, FC8585/01/, FC8589/01, FC8592/91...
Tato kartáčová hubice, univerzální k vysavačům s průměrem trubky 35 mm je osazená jemnou přírodní žíní a bez problémů se přizpůsobí různým typům povrchů. Mini hubice je je ideální pro odstraňování prachu z drahého nábytku nebo povrchů náchylných k poškrábání. Nástavec snadno připojíte k domácím vysavačům s totožným průměrem tyče - 35 mm.rčeno pro vysavače: AEG AEG-ELECTROLUX ALASKA ALFATEC AMICA AQUA VAC ARIETE ARLETT BAUHAUS BAUKNECHT BAVARIA BEKO BESTRON BLACK AND DECKER BOB HOME BOMANN BOSCH BRAVO CLATRONIC CONCEPT DAEWOO DELONGHI DIRT DEVIL DOMO ECG EINHELL EIO ELECTROLUX ETA FAGOR FIRST GALLET GLOBALTEK GODDESS GORENJE HECHT HERKULES HILTI HITACHI HYUNDAI IMETEC KÄRCHER LG ELECTRONICS LIV LUX MAKITA MIELE MIOSTAR MOULINEX NAREX NILCO NILFISK NUMATIC PANASONIC PARKSIDE PHILIPS PRIVILEG PROFI EUROPE PROGRESS PROLINE ROHNSON ROWENTA SAMSUNG SCARLETT SENCOR SEVERIN SHOP VAC SIEMENS SOLAC TAURUS TCM / TCHIBO TEFAL TESCO TESLA / TEAM THE BOSS THOMAS
TORNADO TRISTAR UFESA VAX VITEK VOLTA WAP WELTSTAR WHITE & BROWN ZANUSSI a jiné.
PET kartáč Concept je chytře vymyšlená hubice na šetrné ošetření kůže a srsti vašeho domácího mazlíčka. Jedním tahem vyčešete a zároveň i vysajete všechny přebytečné chlupy bez zbytečného nepořádku. Vašeho zvířecího parťáka zbavíte nečistot, škodlivin a alergenů. Důmyslná konstrukce kartáče navíc působí stimulačně na funkci kůže. Hubice byla součástí základního příslušenství u vysavačů Concept VP8290, VP8291 a Concept Radical VP5240, VP5241, VP5242, VP5243, ale můžete ji použít se všemi vysavači s průměrem připojení příslušenství 35mm, kterých je na našem trhu bezpočet. Průměr připojení 35 mm.
Náhradní parketovou hubici Worwo SS110AB využijete na všechny typy pevných podlah - parkety, plovoucí podlahy, linoleum, dlaždice... Hubice je osazena 2 distančními kolečky pro snadný pojezd po vysávaném povrchu a dvouřadým odolným syntetickým kartáčem. V základu ji připojíte ke všem vysavačům s průměrem trubky 35 mm, pro průměr 32 mm je v balení přiložena redukce. Hubice je určena např. pro vysavače: Bosch, Eta, Einhell, Kärcher, Miele, Panasonic, Parkside, Siemens, Samsung, Thomas, Black and Decker, Cleanfisk, Curtis, Dilem, Daewoo, Elexavox, Fakir, Gold Star, Indesit, Iskra, Hot Point, LG, Moulinex, National, Nogamatic, některé modely Rowenta,Sencor Tornado, Uralux