Rotační turbokartáč k vysavači slouží pro pro odstranění nečistot zašlapaných v koberci, vlasů ulpělých na podlahové krytině, nebo chlupů a srsti domácích mazlíčků, kterých není snadné se s běžnou hubicí zbavit.Turbokartáč je připojitelný ke všem vysavačům s kruhovými trubkami o průměru 35/32 mm, kterých je na našem trhu většina.
Vysávejte citlivé i choulostivé povrchy! Tato kartáčová hubice je vhodná pro šetrný úklid různých povrchů - malého nábytku - soklů - parapetů - knihoven - křehkých předmětů nebo květin. Utažením univerzálního šroubu hubici snadno připevníte k trubkám vysavače kruhového průměru 30-38 mm. Kartáčová hubice s jemným chlupem je univerzální nástroj k vysavačům široké škály a je při ruce všude tam, kde je třeba vysávát bez poškrábání nábytek, zásuvky, dekorační předměty. Jemný kartáč spolehlivě odstraní prach i další nečistoty z nejrůznějších povrchů. Hubice je vybavena univerzální maticí pro připojení kruhových trubek 30 - 37 mm průměr.
Metoda suchého čistění Jolly na sebe účinně váže plísně, bakterie a roztočové alergeny. Vhodné i pro použití při odstranění zápachu od domácích mazlíčků z koberců, matrací, čalounění apod. Zároveň odstraňuje škodlivé látky. Přírodní granulát na sebe velice účinně navazuje alergeny a škodlivé látky, které spolu s granulemi odstraníte při vysávání. V takto ošetřených prostorách se vytváří zdravější prostředí především pro osoby citlivé na roztočové alergeny. Jemná vůně navíc příjemně osvěží interiér. Po vysátí zabraňuje množení mikroorganismů v sáčku vysavače a tím napomáhá k větší účinnosti filtrace sáčku.
Metoda suchého čistění Jolly na sebe účinně váže plísně, bakterie a roztočové alergeny. Vhodné i pro použití při odstranění zápachu od domácích mazlíčků z koberců, matrací, čalounění apod. Zároveň odstraňuje škodlivé látky. Přírodní granulát na sebe velice účinně navazuje alergeny a škodlivé látky, které spolu s granulemi odstraníte při vysávání. V takto ošetřených prostorách se vytváří zdravější prostředí především pro osoby citlivé na roztočové alergeny. Jemná vůně navíc příjemně osvěží interiér. Po vysátí zabraňuje množení mikroorganismů v sáčku vysavače a tím napomáhá k větší účinnosti filtrace sáčku.
Balení univerzálních sáčků, vhodných do vysavačů široké škály: Alaska, Alpina, Bomann, Bravo, Clatronic, Concept, Dirt Devil, ECG, EIO, Electrolux, Eta, Fagor, Hoover, Imetec, Moulinex, Progress, Philips, Proline, Rohnson, Rowenta, Scarlett, Sencor, Severin, Solac, Taurus, TCM, Tesla Team, Tristar, Ufesa, Vitek, Zanussi a dalších. 12 sáčků v balení a 2 filtry k zastřižení.Sáčky z mikrovlákna od společnosti K&M do vysavačů jsou složené více vrste filtračního vlákna. Tento druh vysavačových sáčků poskytuje lepší průtok vzduchu ve srovnání s papírovým sáčkem. Také udržuje vysokou účinnost filtrace v průběhu vysávání (namísto papírového pytle, kde dochází k poklesu výkonu, když je sáček již částečně plný). Díky vysokému stupni filtrace je i vzduch vycházející z přístroje výrazně čistší, ve srovnání s použitím sáčku z papíru.Vícevrstvý materiál sáčku KM zabraňuje roztržení či poškození sáčku.. Mikro sáček je flexibilní a perfektně padne do prachové komory vysavače určené pro sáček, takže se do něj vejde více nečistot - 3 sáčky z mikrovlákna vydrží stejně, jako 5 sáčků papírových.
K&M Sáčky do vysavačů různých značek a modelů : AEG, AFK, Airflo, Alaska, Alpina, Beem, Beko, Bestron, Bomann,Bravo, Chromex,Clatronic,Concept, Daewoo, Damik, Darel, De Sina, DeLonghi, Dicaff, Dilem, Dirt Devil, Domo, Durabrand, E-Matic, ECG, Ecron, Eio,Electrolux, Europa Style, Everglades, Eta, Fagor, Fakir, First, Girmi, Glenan, Goblin, Goodmans, Grundig, Hanseatic, Hitachi, Home Friend, Hoover, Ide Line, Imetec, Inspira, Ito, Kaiski, Kalorik,Kärcher, King D Home, Kinglake, LCE, Lecerc, Leniga, LG Electronics, Llloyds, Medion, Melissa, Mia, Micromaxx, Monix, Morgans, MPM, Multi Tec, Nikko, Nilfisk, Novamatic, Omega, Optimum, Orava, OBH, Philips, Privileg, Progress, Proline, Prooftech, Rohnson, Rotel, Salco, Sanyo, Saturn, Scarlett, Schott, Seavay, Sencor, Samsung,Severin, Solac, Speed, Superior, Spitzenreiter, Support Plus, Tristar, Taurus, TCM Tchibo, Team International, Tesla Team, Top Edition, Tornado, Trend Line, Trisa, Ufesa, Vacgange, Vax, Vitek, Volta, Weltstar, White Brown,Wilfa. Vícevrstvý materiál sáčku UBF MIC KM zabraňuje roztržení či poškození sáčku.. Mikro sáček je flexibilní a perfektně padne do prachové komory vysavače určené pro sáček, takže se do něj vejde více nečistot - 3 sáčky z mikrovlákna vydrží stejně, jako 5 sáčků papírových.
K&M Sáčky do vysavačů různých značek a modelů : AEG, AFK, Airflo, Alaska, Alpina, Beem, Beko, Bestron, Bomann,Bravo, Chromex,Clatronic,Concept, Daewoo, Damik, Darel, De Sina, DeLonghi, Dicaff, Dilem, Dirt Devil, Domo, Durabrand, E-Matic, ECG, Ecron, Eio,Electrolux, Europa Style, Everglades, Eta, Fagor, Fakir, First, Girmi, Glenan, Goblin, Goodmans, Grundig, Hanseatic, Hitachi, Home Friend, Hoover, Ide Line, Imetec, Inspira, Ito, Kaiski, Kalorik,Kärcher, King D Home, Kinglake, LCE, Lecerc, Leniga, LG Electronics, Llloyds, Medion, Melissa, Mia, Micromaxx, Monix, Morgans, MPM, Multi Tec, Nikko, Nilfisk, Novamatic, Omega, Optimum, Orava, OBH, Philips, Privileg, Progress, Proline, Prooftech, Rohnson, Rotel, Salco, Sanyo, Saturn, Scarlett, Schott, Seavay, Sencor, Samsung,Severin, Solac, Speed, Superior, Spitzenreiter, Support Plus, Tristar, Taurus, TCM Tchibo, Team International, Tesla Team, Top Edition, Tornado, Trend Line, Trisa, Ufesa, Vacgange, Vax, Vitek, Volta, Weltstar, White Brown,Wilfa.
Sáčky z mikrovlákna od společnosti KM jsou obvykle složené ze 4, 5 nebo 9 vrstev filtračního vlákna. Tento druh vysavačových sáčků poskytuje lepší průtok vzduchu ve srovnání s papírovým pytlíkem. Také udržuje vysokou účinnost filtrace v průběhu vysávání (namísto papírového pytle, kde dochází k poklesu výkonu, když je sáček již částečně plný). Díky vysokému stupni filtrace je i vzduch vycházející z přístroje výrazně čistší, ve srovnání s použitím sáčku z papíru.
Kartáč s PP štětinami je určen pro důkladné čištění čalounění a polstrovaného nábytku v domácnosti i autosedaček osobních i nákladních vozidel. Těžko odstranitelné nečistoty lze lépe odstranit díky tvrdým štětinám. Kartáč dlouhý 23 cm je vhodné příslušenství pro vysavače různých výrobců i značek s průměrem připojení trubky 32/35 mm.
Kombinovaná podlahová hubice na všechny druhy podlahy s je kompatibilní s vysavači mnoha výrobců i modelů, s trubkami 32 mm nebo 35 mm. Pro snadný pojezd po podlaze je hubice vybavena kolečky.Hubice je kompatiblní s vysavači výrobců: AEG AEG-ELECTROLUX ALASKA ALFATEC AMICA AQUA VAC ARIETE ARLETT BAUHAUS BAUKNECHT BAVARIA BEKO BESTRON BLACK AND DECKER BOB HOME BOMANN BOSCH BRAVO CLATRONIC CONCEPT DAEWOO DELONGHI DIRT DEVIL DOMO ECG EINHELL EIO ELECTROLUX ETA FAGOR FIRST GALLET GLOBALTEK GODDESS GORENJE HECHT HERKULES HILTI HITACHI HYUNDAI IMETEC KÄRCHER LG ELECTRONICS LIV LUX MAKITA MIELE MIOSTAR MOULINEX NAREX NILCO NILFISK NUMATIC PANASONIC PARKSIDE PHILIPS PRIVILEG PROFI EUROPE PROGRESS PROLINE ROHNSON ROWENTA SAMSUNG SCARLETT SENCOR SEVERIN SHOP VAC SIEMENS SOLAC TAURUS TCM / TCHIBO TEFAL TESCO TESLA / TEAM THE BOSS THOMAS TORNADO TRISTAR UFESA VAX VITEK VOLTA WAP WELTSTAR WHITE & BROWN ZANUSSI
Jak opravit starou hadici k vysavači, která již není k sehnání? Naše univerzální hadice pro vysavače s držadlem s průměrem trubek 35 mm a redukcí pro 32 mm nabízí skvělé řešení v podobě redukované koncovky hadice, kterou jednoduše našroubujete do zbytku původní hadice s koncovkou do vysavače.
Malý turbo kartáč je vhodný jako univerzální nástavec k vysavačům s průměrem trubek 32 a 35 mm. Malá hubice s rotačním kartáčem je určena pro důkladné vysávání chlupů domácích mazlíčků, z textilních povrchů - čalounění nebo polstrování. Hubici využijete především na srst, chloupky - ale poradí si dobře i s dalšími vlákny, nitěmi, vlasy či drobty. Vhodný je i na dočištění menších kusových koberců na schodišti nebo autosedadel. Šíře hubice je pouhých 11,5 cm - je tedy ideální na intenzivní čistění mnoha malých ploch - hubici nasadíte přímo do madla hadice.
Tento šikovný separátorový nástavec vysavače chrání filtrační sáček a váš vysavač před poškozením drobnými ostrými předměty. Separátor je tranparentní - vysáté nečistoty hned vidíte. Perfektně a včas zachytí omylem vysáté drobné předměty - kostičky Lega, cennosti a další. Upevnění na trubku je jednoduché.
Mini hubice na čalounění a pevné povrchy 393839-007 s redukcí 32/35 mm, pro šetrné vysávání malých ploch - parapetů, knihoven, lakovaného nábytku. Hubici přímo připojíte k trubce 32 mm, pro průměr 35 mm je v dodávce redukce - adaptér 32/35 mm. Malá hubice s kombinací koňské a syntetické žíně pasuje k vysavačům: Electrolux, Dirt Devil, Eldom, Fam, Holland Electro, Nilfisk, Numatic, Progress, Tefal, Tornado, Vax, Volta, Bosch, Eta, Einhell, Kärcher, Miele, Panasonic, Parkside, Rowenta, Sencor, Siemens, Samsung, Thomas, Black and Decker, Bosch, Cleanfisk, Curtis, Dilem, Daewoo, Elexavox, Fakir, Gold Star, Indesit, Iskra, Hot Point, LG, Moulinex, National, Nogamatic a další značky.
Čisticí pěna Strong Pink je navržena tak, aby pronikla hluboko do vláken koberce a odstranila i ty nejodolnější nečistoty. Na rozdíl od běžných čisticích prostředků, které často působí jen na povrchu, tato pěna pracuje do hloubky.
Citronové perličky - 6 dávek vůní do vysavače. Tyto parfémované granule při vysávání příjemně provoní vysávaný interiér citronovou vůní. Jednoduše je vsypete do sáčku vysavače při jeho výměně, stejně je můžete vysypat na podlahu a poté vysát vysavačem. Nedis VCPF112LEM
Pokud vaše původní trubice u vysavače již není v pořádku, poškodila se, sama se zasouvá, nebo se z jejích opotřebovaných konců smekává hubice, tak tato univerzální trubka, kterou si snadno vyměníte i sami, ji zcela nahradí. Vhodné k všem vysavačům s průměrem tyče 32 mm, u Electrolux např. pro řady vysavačů ErgoSpace, JetMaxx, AirMax, Accelerator, Ergobox, ErgoEasy, Mondo, Oxygen, Harmony, Bolido, Clario, Classic Silence, Enviro Vac, Equipt, ErgoClassic, PowerForce, SuperCyclone, TwinClean, Twintech, Viva Control, Viva Quickstop a další vysavače.
Výjimečně nízká podlahová hubice typu Twinner Black - vhodná pro vysávání tvrdých podlah jedním tahem. Vzhledem ke své výšce - pouze 45 mm - je výborná na vysávání pod nábytkem. Poradí si i s pavučinou na stropě - díky možnosti hlavu hubic otočit kolmo nahoru. Velmi lehká hubice - 260 g - s vynikajícími vysledky úklidu kolem soklů a zdířek bez ohýbaní zad.
Obsah sady hubic: 1. hubice na čalounění se syntetickým kartáčkem: délka 140 mm, šíře 35 mm, výška 70 mm 2. hubice štěrbinová : délka 117 mm4. hubice kartáčová kruhová : průměr 55 mm, maximální výška 100 mm - syntetické štětiny. Všechny hubice lze v základu nasadit na trubice Zelmer, s propojovacím adaptérem, který je součástí balení na trubice 30 - 37 mm průměr - tedy Electrolux, AEG, Rowenta, Bosch, Eta, Miele, Panasonic, Moulinex, Concept, Philips - takřka všechny vysavače na našem trhu.Sada malých hubic pro vysavače - kruhová kartáčová hubice - štěrbinová hubice - oválná hubice se štětinkami + adaptér (redukce vysavače) pro připojení k trubkám o průměru 30 - 37 mm. Využijete pro takřka všechny domácí vysavače na našem trhu: AEG, Alaska, Ariete, Aqua Vac, Bosch,Concept,Daewoo,Electrolux,Eta, Flex, Gallet, Gorenje,Hoover,Hyundai,Kärcher,LG electronics,Lidl - Parkside,Miele, Nilfisk, Numatic,Philips,Rohnson, Samsung,Sencor,Severin, Siemens,Tesco,Zanussi, Zelmer a další vysavače.