Hubice podlahová UNI, d=32 mm (vnitřní průměr) přepínatelná KOV/plast pro vysavač
Náhradní kombinovaná hubice pro vysavače, průměr 32 mm. Pro Electrolux, Fam, Holland Electro, Nilfisk, Concept, Numatic...... Tuto kombinovanou hubici s průměrem 32 m lze použít na jakémkoliv povrchu - tedy na koberce - i na tvrdé podlahy - parkety, lino dlažbu. Hubice pasuje ke všem vysavačům s kruhovými trubkami o průměru 32 mm. Využijete ji jako náhradní hubici - nástavec vysavače, pokud původní příslušenství u vysavače již dosloužilo.
Náhradní kombinovaná hubice s kolečky pro vysavače, průměr 32 mm. Pro Electrolux, Fam, Holland Electro, Nilfisk, Concept, Numatic, Rowenta, Eta, Dirt Devil, Zanussi..... Tuto kombinovanou hubici s průměrem 32 m lze použít na jakémkoliv povrchu - tedy na koberce - i na tvrdé podlahy - parkety, lino dlažbu. Hubice pasuje ke všem vysavačům s kruhovými trubkami o průměru 32 mm. Využijete ji jako náhradní hubici - nástavec vysavače, pokud původní příslušenství u vysavače již dosloužilo.
Náhradní kombinovaná podlahová hubice s kovovou kluznou částí, vysunovacím kartáčem a kolečky je vhodná k vysavačům mnoha výrobců : Electrolux, Alaska, Amica, Ariete, Bravo, Clatronic, Concept, Daewoo, Galet, Goddes, Hyundai, LG, Nilfisk, Numatic, Philips, Proline, Rowenta, Sencor, Shop Vac, Tesco, Vitek Zanussi, aj.,
Tuto kombinovanou hubici pro vysavače 32 mm lze použít na jakémkoliv povrchu - tedy na koberce - i na tvrdé podlahy - parkety, lino dlažbu.
Tato segmentovaná - jednoduchá - prodlužovací trubka je určena pro vysavače s průměrem připojení 32 mm. Průměrem trubek 32mm jsou obvykle osazeny vysavače výrobců: Electrolux, některé modely AEG, Aqua Vac, Carrefour, Chromex, Clatronic, Concept, De Longhi, Dirt Devil, Elexavox, Fam, Fif, First Line, Goblin, MPM, Nilfisk, Optimum, Progress, Philips, některé modely Rowenta, Solac, Sencor, Thomson, Tornado, Ufesa, Vax, Volta, Zanussi a další značky. Trubka je stohovatelná - lze tedy nasunout 2 nebo tři na sebe - vysávání v hůře dostupných místech je pak jednodušší.
Metoda suchého čistění Jolly na sebe účinně váže plísně, bakterie a roztočové alergeny. Vhodné i pro použití při odstranění zápachu od domácích mazlíčků z koberců, matrací, čalounění apod. Zároveň odstraňuje škodlivé látky. Přírodní granulát na sebe velice účinně navazuje alergeny a škodlivé látky, které spolu s granulemi odstraníte při vysávání. V takto ošetřených prostorách se vytváří zdravější prostředí především pro osoby citlivé na roztočové alergeny. Jemná vůně navíc příjemně osvěží interiér. Po vysátí zabraňuje množení mikroorganismů v sáčku vysavače a tím napomáhá k větší účinnosti filtrace sáčku.
Metoda suchého čistění Jolly na sebe účinně váže plísně, bakterie a roztočové alergeny. Vhodné i pro použití při odstranění zápachu od domácích mazlíčků z koberců, matrací, čalounění apod. Zároveň odstraňuje škodlivé látky. Přírodní granulát na sebe velice účinně navazuje alergeny a škodlivé látky, které spolu s granulemi odstraníte při vysávání. V takto ošetřených prostorách se vytváří zdravější prostředí především pro osoby citlivé na roztočové alergeny. Jemná vůně navíc příjemně osvěží interiér. Po vysátí zabraňuje množení mikroorganismů v sáčku vysavače a tím napomáhá k větší účinnosti filtrace sáčku.
Metoda suchého čistění Jolly na sebe účinně váže plísně, bakterie a roztočové alergeny. Vhodné i pro použití při odstranění zápachu od domácích mazlíčků z koberců, matrací, čalounění apod. Zároveň odstraňuje škodlivé látky. Přírodní granulát na sebe velice účinně navazuje alergeny a škodlivé látky, které spolu s granulemi odstraníte při vysávání. V takto ošetřených prostorách se vytváří zdravější prostředí především pro osoby citlivé na roztočové alergeny. Jemná vůně navíc příjemně osvěží interiér. Po vysátí zabraňuje množení mikroorganismů v sáčku vysavače a tím napomáhá k větší účinnosti filtrace sáčku.
Kartáč s PP štětinami je určen pro důkladné čištění čalounění a polstrovaného nábytku v domácnosti i autosedaček osobních i nákladních vozidel. Těžko odstranitelné nečistoty lze lépe odstranit díky tvrdým štětinám. Kartáč dlouhý 23 cm je vhodné příslušenství pro vysavače různých výrobců i značek s průměrem připojení trubky 32/35 mm.
Kombinovaná podlahová hubice pro vysavače s průměrem trubek 32 mm extra sací šířky 30 cm. Hubice je vyrobená z kvalitních materiálů, kombinovaná, vhodná pro vysávání pevných podlah i koberců, s nerez kluznou plochou a nožním přepínačem pro pro zasunutí či vysunutí kartáčů na tvrdé podlahy - parkety, lino, kachle, linoleum. Využijete ji jako náhradní hubici, pokud původní u vysavače již dosloužila mnoha modelů, různých výrobců. Průměrem trubek 32mm jsou obvykle osazeny vysavače výrobců: ELECTROLUX, ROWENTA, AEG, ARLETT, BRAVO, BORK, BOMANN, CLATRONIC, CONCEPT, DAEWOO, DIRT DEVIL, ELECTROLUX, ETA, GALLET, HITACHI, HUSQUARNA, HYUNDAI, LUX, MAKITA, MOULINEX, MIOSTAR, NILFISK, NUMATIC, PROGRESS, ROWENTA, SENCOR, THOMAS, VAX, ZANUSSI a další značky.
Originální kompletní hadice včetně madla do trubky pro vysavače ZANUSSI: ZAN4610,ZAN4623,ZAN4624,ZAN4630,ZAN4622,ZAN4641,ZANUSSI ZAN7610, ZAN7610EL,ZAN7620,ZAN7620EL,ZAN7630,ZAN7630EL,ZAN7635,ZAN7635EL,ZAN7650, ZAN7650EL, ZAN7802, ZAN7802EL, ZAN7720, ZAN7740, ZAN7750, ZAN7770, ELECTROLUX ZEE2190,ZE2180, ZTF6400U,ZTF7600EL, ZTF7610EL, ZTF7615, ZTF7616, ZTF7630EL, ZTF7650EL, ZTF7660EL, AEG:AET7740, AET77760, AET7765, AET7770, AET7780, ATI7610, ATI7620, ATI7625, ATI7625EL, ATI7630, ATI7640, ATI7650, ATI7655, ATI7657, ATI7660, AEG ATF7625EL, ATF7640EL, ATF7650EL, PROGRESS PC4640, PC4660, PC4665 Trio, PC4680 Trio, TORNADO TO760,TOF7610EL, TOT7740, TOT750, VOLTA U7605, UF7615, UF7615EL, UT7770 a další vysavače. Hadice Electrolux 4055073946, 4055127791
Sítko Electrolux 4055174462 je originální síťový kryt k vysavačům Electrolux ErgoEasy a AEG ErgoEasy pro typy ATF7610,7620,7625,7630,7640,ATF7650, Electrolux ZEE2180,2190, ZTF7610,ZTF7615,7616,7620,7630,7640,7650,7660, Tornado TOF7610+EL,Volta UF7615,Zanussi ZAN7620,7635.Toto je plastová síťka, která obepíná kruhový filtr ve vašem vysavači, chrání jej a drží na místě. Je-li tato součást poškozená, filtr může fungovat chybně.Pokud se poškodí síťovaný kryt filtru vysavače - tak tento originální jej nahradí.
Malý turbo kartáč je vhodný jako univerzální nástavec k vysavačům s průměrem trubek 32 a 35 mm. Malá hubice s rotačním kartáčem je určena pro důkladné vysávání chlupů domácích mazlíčků, z textilních povrchů - čalounění nebo polstrování. Hubici využijete především na srst, chloupky - ale poradí si dobře i s dalšími vlákny, nitěmi, vlasy či drobty. Vhodný je i na dočištění menších kusových koberců na schodišti nebo autosedadel. Šíře hubice je pouhých 11,5 cm - je tedy ideální na intenzivní čistění mnoha malých ploch - hubici nasadíte přímo do madla hadice.
Mini hubice na čalounění a pevné povrchy 393839-007 s redukcí 32/35 mm, pro šetrné vysávání malých ploch - parapetů, knihoven, lakovaného nábytku. Hubici přímo připojíte k trubce 32 mm, pro průměr 35 mm je v dodávce redukce - adaptér 32/35 mm. Malá hubice s kombinací koňské a syntetické žíně pasuje k vysavačům: Electrolux, Dirt Devil, Eldom, Fam, Holland Electro, Nilfisk, Numatic, Progress, Tefal, Tornado, Vax, Volta, Bosch, Eta, Einhell, Kärcher, Miele, Panasonic, Parkside, Rowenta, Sencor, Siemens, Samsung, Thomas, Black and Decker, Bosch, Cleanfisk, Curtis, Dilem, Daewoo, Elexavox, Fakir, Gold Star, Indesit, Iskra, Hot Point, LG, Moulinex, National, Nogamatic a další značky.
Malá turbo hubice s rotačním kartáčem k vysavačům Electrolux a AEG je určena pro svislé i vodorovné čistění textilních povrchů - čalounění nebo polstrování. Turbokartáč je vhodný hlavně na vysávání zvířecích chlupů, vláken, drobtů na textilních površích a čalouněném nábytku, lze je použít i pro údržbu malých koberečků, koberců na schodišti, polstrování v automobilu. Šíře hubice turbo Electrolux ZE060 je pouhých 11,5 cm - je tedy ideální na intenzivní čistění mnoha malých ploch. Posuvný kryt na přední straně hubice zajišťuje možnost čistění horizontálních i vertikálních povrchů. Lze jako univerzální nástavec k vysavačům s tyčí 32 a 35 mm průměru. Electrolux ZE060, Electrolux ZE061.1
Čisticí pěna Strong Pink je navržena tak, aby pronikla hluboko do vláken koberce a odstranila i ty nejodolnější nečistoty. Na rozdíl od běžných čisticích prostředků, které často působí jen na povrchu, tato pěna pracuje do hloubky.
VCFP112FRE Nedis FRESH - svěží perly - 6 dávek vůní do vysavače - svěží vůně.Jednoduše je vsypete do sáčku vysavače při jeho výměně, stejně je můžete vysypat na podlahu a poté vysát vysavačem.
Citronové perličky - 6 dávek vůní do vysavače. Tyto parfémované granule při vysávání příjemně provoní vysávaný interiér citronovou vůní. Jednoduše je vsypete do sáčku vysavače při jeho výměně, stejně je můžete vysypat na podlahu a poté vysát vysavačem. Nedis VCPF112LEM
Nedis VCFP112LAV(HQ) vůně do vysavače LAVENDER - levandulová. Tyto parfémované granulované perly neutralizují během vysávání nepříjemný zápach ze sáčku do vysavači či z prachové nádoby u vysavačů bezsáčkových, rozšiřují příjemnou svěží vůní. Nasypte perly do sáčku či boxu na prach a jednoduše vysávejte. Vyzkoušejte i jiné vůně a najděte svou nejoblíbenější!