Univerzální textilní sáčky jsou určeny pro dílenské a průmyslové vysavače) s kapacitou nádoby 30L až 32L, např. BERNER, BOSCH GAS, FLEX, HILTI, HITACHI, HUSQUARNA, KÄRCHER, LIV, MAKITA, METABO ASA 30, NAREX, NILFISK Aero, NILFISK Attix, SAPHIR, SCHEPPACH, TARRINGTON House... Textilní sáčky se vyznačují schopností udržet si vysoký sací výkon až do chvíle, kdy jsou plné, mají větší kapacitu než klasický papírový sáček do vysavače. Textilní sáčky do vysavače odfiltrují lépe většinu nečistot oproti tradičnímu papírovému sáčku. Sáčky Alafil jsou vyroben z mikrofiltračního materiálu s vynikající pevností i účinností filtrace.
Náhradní multifunkční redukce je určena pro vysavače s trubkami 35 mm: Parkside, Kärcher DN 35, Bosch a další , originálně osazená u vysavačů Parkside PNTS 1500 A1, B2, B3, C4, PNTS 30/6, 30/7, 30/8, 30/9. Pasuje i pro Kärcher 35 mm: Kärcher SE 4001,SE 4002,SE 5.100,T 12/1,VC 2,VC 3,VC 5,VC 6,WD 2,WD 3, WD 4,WD 5,WD 6,WD 3.300 M,WD 3.500 P,WD 3.200 AF,WD 3.200,WD 5.600 MP.Vnitřní vstup adaptéru je ted 35 mm kruh, výstup stupňovitý pro připojení nejrůznějšího příslušenství až do 21,5 mm cca (25 mm, 30 mm, 34 mm, 42 mm, 35 mm na 34,5 mm / 22,3 mm; vnější: 26,5 / 32,5 / 35,7 mm, nebo 35 mm vnější, 31 mm vnitřní. Redukce pro vysavač je vyrobená z tvrdšího gumového materiálu, je ted pružná, lze zmáčknout a poskytne tak určitou vůli při připojován nástavců - např. brousky pro odsávání, aj. Náhradní výroba - kompatibilní příslušenství.
Univerzální textilní sáčky jsou vhodné pro hrncové (dílenské a průmyslové vysavače) s kapacitou sáčku 25-30L, např.Berner, Bosch GAS, Dewalt, Dedra, Dexter, Einhell, Fakir, Fan Dustex, Flex, Graphite, Hagen, Hamach, Hitachi, Husquarna, Kärcher, Makita VC2012, VC2211, VC2510, VC3011, VC3210, VC3211, Mac Allister, Metabo, Milwaukee, Narex, Nilfisk, Nilfisk Attix, Protool, Saphir, Starmix, Stihl, Storch, Tarrington House, Vac Tec, Wap Alto, Würth a další.
Univerzální textilní sáčky jsou vhodné pro hrncové (dílenské a průmyslové vysavače) s kapacitou sáčku 30L, např. AEG Multi 300 / Pro, Alutec NTS 30, Aqua Vac 25 - 30L, AsgaTec, Bosch, Budget, CMI NTS 1250 - 30, Curtiss, Einhell BT-VC 1250, BT-VC 1500, Duo 30, FAM, Hoover, Kress, Kärcher NT 35, NT361, Lavor, Lux NT 30L, Mauk, Moulinex, Nilfisk Alto SQ4, Omega, Privileg, Rowenta Multicraft Universal, Rowi 30L, Saphir, ShopVac 20-30L, Siemens, Thomas Inox a další typy a značky.
Univerzální opakovaně použitelný pytel na odpad je určen pro průmyslové vysavače s kapacitou nádoby prach zhruba 30L - 35L. Má nastavitelný průměr vstupu - univerzálně přizpůsobitelný pomocí šňůrky a kovového rychloupínáku - hadicové spojky 0-73mm. Je vyroben z polyesteru vysoké gramáže 482-525 g/m2 ( +/- 10%). Je vhodný i na těžší materiál - jako je omítka, suť, dřevo ... Vždy ale myslete na to, že pokud je váha odpadu vysoká, je třeba sáček plnit zhruba do 2/3 a častěji vyprázdnit. Díky speciální hladké úpravě vnitřní vrstvy se nečistoty neusazují uvnitř - jdou vyklepat. Sáček je osazen na spodní straně zipem, vyprázdnění vaku je tedy jednoduché. Pytel je vhodný pro všechny hrncové vysavače, kde vyhovuje rozměry - bez rozdílu výrobce a typu : PARKSIDE, EINHELL, KÄRCHER, MAKITA, BOSCH, HILTI, DEWALT, FLEX, NUMATIC, FESTOOL, PROTOOL, METABO, NILFISK, MACALLISTER, STANLEY a mnoho dalších.h.
Univerzální permanentní sáček je určen pro průmyslové vysavače s kapacitou pytle na prach 25-30L. Má nastavitelný průměr vstupu - univerzálně přizpůsobitelný pomocí šňůrky a kovového rychloupínáku 10-73mm. Je vyroben z polyesteru gramáže 205 g/m2 (možná odchylka +/- 10%). Je tedy vhodný na vysávání běžných nečistot - nikoliv stavební suti nebo jiného těžkého materiálu. Díky speciální hladké úpravě vnitřní vrstvy sáčku se nečistoty neusazují uvnitř. Sáček je osazen na spodní straně zipem, vyprázdnění vaku je tedy jednoduché. Sáček je vhodný pro různé modely vysavačů EINHELL, KÄRCHER, MAKITA, METABO, NILFISK, PARKSIDE, STARMIX aj.
Vůně do vysavače jahoda .3 ks v blistru. Při vysávání Váš byt nebo kancelář příjemně provoní přirozená a svěží vůně vyráběná z přírodních materiálů.
Granulky s vůní buď po výměně sáčku vysajte nebo je vsypejte přímo do nového filtračního sáčku vysavače.
Další balení použijete při další výměně sáčku do vysavače.
3 dávky vonných perliček s jahodovou vůní v balení
výrobce Jolly
Worwo vůně do vysavače FOREST - lesní. Tyto parfémované vonné tyčinky neutralizují během vysávání nepříjemný zápach ze sáčku do vysavače či z prachové nádoby u vysavačů bezsáčkových, rozšiřují příjemnou svěží vůni. Vložte tyčinku do prachového sáčku či boxu na prach a jednoduše vysávejte. Vyzkoušejte i jiné vůně a najděte svou nejoblíbenější!Návod k použití: Voňavou tyčinku vložte dovnitř sáčku na prach ve vašem vysavači.
Další použijte při výměně nového sáčku.
5 vonných tyčinek v blistru
výrobce Worwo
Vůně do vysavače moře.3 ks v blistru. Při vysávání Váš byt nebo kancelář příjemně provoní přirozená a svěží vůně vyráběná z přírodních materiálů.
Granulky s vůní buď po výměně sáčku vysajte nebo je vsypejte přímo do nového filtračního sáčku vysavače.
Další balení použijete při další výměně sáčku do vysavače.
3 dávky vonných perliček v balení
výrobce Jolly
Vůně do vysavače černý hrozen - osvěžující účinky. 5 ks v balení. Při vysávání Váš byt nebo kancelář příjemně provoní přirozená a svěží vůně vyráběná z přírodních materiálů.
Granulky s vůní buď po výměně sáčku vysajte nebo je vsypejte přímo do nového filtračního sáčku vysavače.
Další balení použijete při další výměně sáčku do vysavače.