Spotřebiče, doplňky a pomůcky do domácnosti
Máme pro vás šikovné spotřebiče pro domácnost a další vybavení, které vám usnadní péči o váš dům i byt. Ať už potřebujete žehličky, ventilátory, vysavače, čističe, nářadí, úklidové prostředky nebo další spotřebiče a drobnosti spojené s údržbou a úklidem domácnosti, u nás si vyberete. Představujeme vám širokou nabídku kvalitních spotřebičů a vychytávek pro domácnosti. Vyberte si svého pomocníka za skvělou cenu.
Ruční bezdrátový vysavač Einhell TE-VC Li-Solo Expert Plus, který patří do rodiny Einhell Power X-Change, je výborným pomocníkem při úklidu celé domácnosti. Díky různým nástavcům si dokáže poradit s úklidem jakéhokoliv povrchu, od koberců a čalounění až po tvrdé podlahy. Například nástavec na podlahu se skvěle hodí na vysávání tvrdých nebo hladkých povrchů, jako jsou parkety nebo dlažba. Nástavec na čalounění zase využijete při čištění sedacího nábytku. Součástí balení je i prodlužovací trubice o maximální délce 46,5 cm, proto s tímto vysavačem lehce vysajete koberce nebo podlahy bez nutnosti ohýbání se. Tím šetříte své záda. Prachová nádoba disponuje objemem 540 ml. Navíc velkou výhodou tohoto ručního vysavače je možnost sdílení dobíjecí baterie a nabíječky s ostatními členy rodiny Einhell Power X-Change. Vysavač je dodáván bez baterie a nabíječky, ty je možné dokoupit samostatně.
Startovací sada baterie a nabíječky Einhell PXC Starter Kit (18 V, 2,5 Ah) je ideálním základem pro vytvoření nebo rozšíření řady Power X-Change ve vaší domácnosti. Startovací sada je členem multifunkčního a neomezeně kombinovatleného systému dobíjecích baterií Power X-Change od společnosti Einhell. Nabíječky ze série lze také univerzálně použít pro každou dobíjecí baterii PXC. Vysoce kvalitní dobíjecí baterie odolává paměťovému efektu a samovybíjení a dodává konstantní vysoký výkon. 18 V 2,5 Ah Power X-Change je také vhodná pro použití v sestavě TWIN-PACK 36 V - pro použití s přístroji s vyššími nároky na výkon, jako jsou například sekačky na trávu, nůžky na živý plot nebo rotační kladiva.
Startovací sada baterie a nabíječky Einhell 18 V 4,0 Ah PXC Starter Kit A1 je nejvýkonnější sadou inovativní lithium-iontové systémové řady. Pro začínající uživatele řady PXC a uživatele, kteří chtějí své systémové vybavení rozšířit, nabízí startovací sada silnou 4,0 Ah baterii a nabíječku řady PXC. Multifunkční a vzájemně kombinovatelný systém baterií Power X-Change je kompatibilní s aku přístroji celé produktové rodiny Einhell v oblasti zahrada a dílna.
Vysavač Einhell TC-VC 1930 S umožňuje suché i mokré vysávání a s nádrží z nerezové oceli o objemu 30 litrů je nepostradatelným pomocníkem pro nadšence do uklízení. Hodí se pro úklid bytů, dílen nebo garáží. Nádrž se snadno čistí a pojme hrubé, jemné, suché a mokré nečistoty i tekutiny bez reziduí. Tekutinu lze následně vypustit pomocí vypouštěcího konektoru. Vysavač nabízí funkci sání nebo foukání a vyvíjí dostatečně velký tlak, takže vyfoukne nečistoty i z těžko obtížných míst. Všechno příslušenství je možné úhledně uložit přímo ve vysavači za pomoci držáku kabelu a příslušenství. Žádný dodatečný prostor pro příslušenství vysavače není potřeba. Vše bude uskladněno na jednom místě. Snadnou manipulaci a přenášení zajišťuje madlo a čtyři malá kolečka. Mezi jeho příslušenství se řadí 2,5 metrů dlouhá sací hadice o průměru 36 mm, třídílná sací trubice, sací hubice s kombinovanou vložkou pro mokré a suché vysávání podlah, štěrbinová hubice pro vysávání hůře dostupných míst a pěnový filtr, který chrání filtr před nečistotami během mokrého vysávání.
Vysavač Einhell TE-VC 1925 SA umožňuje suché i mokré vysávání a s nádrží z nerezové oceli o objemu 25 litrů je nepostradatelným pomocníkem pro nadšence do uklízení. Hodí se pro úklid bytů nebo dílen. Nádrž se snadno čistí a pojme jak suché, tak i mokré nečistoty. Tekutinu lze následně vypustit pomocí vypouštěcího konektoru. Vysavač nabízí funkci sání nebo foukání a vyvíjí dostatečně velký tlak, takže vyfoukne nečistoty i z těžko obtížných míst. Vysavač Einhell TE-VC 1925 SA je velice tichý, za což vděčí výkonnému motoru Bi-Turbo. Motor je také šetřen dvousměrným systémem pro odvod vzduchu a chladícího vzduchu. Vysavače je navíc sestaven z těch nejmodernějších součástek, což zajišťuje vysoký sací výkon při současném snížení spotřeby elektrické energie o 50 %. Vzdušné turbulence jsou sníženy za pomoci inteligentním spojkám. Dále disponuje odsávacím systémem pro elektrické nářadí - okamžitě odsává hrubé nečistoty, například zdivo při vytrvání do zdí. Vysavač se automaticky zapne, jakmile je zapnut připojený elektrický přístroj a zůstane zapnut i chvíli po té, co je připojený přístroj vypnut. To zajistí jen ty nejlepší výsledky. Tento vysavač vás rozhodně nezklame. Dále disponuje odsávacím systémem pro elektrické nářadí - okamžitě odsává hrubé nečistoty, například zdivo při vytrvání do zdí. Vysavač se automaticky zapne, jakmile je zapnut připojený elektrický přístroj a zůstane zapnut i chvíli po té, co je připojený přístroj vypnut. To zajistí jen ty nejlepší výsledky. Tento vysavač vás rozhodně nezklame. Všechno příslušenství je možné úhledně uložit přímo ve vysavači, menší díly patří do úložného prostoru a ty větší díly, většinou určené přímo pro tento vysavač, lze umístit do držáku kabelu a příslušenství. Žádný dodatečný prostor pro příslušenství vysavače není potřeba. Vše bude uskladněno na jednom místě. Snadnou manipulaci a přenášení zajišťuje madlo a 2 velká a 2 malá kolečka. Mezi jeho příslušenství se řadí 3 metry dlouhá sací hadice o průměru 36 mm s regulátorem proudění vzduchu, teleskopická sací trubice z nerezové oceli, sací hubice pro mokré a suché vysávání, štěrbinová hubice pro vysávání hůře dostupných míst, hubice na čalounění určenou pro sedací nábytek, adaptér pro připojení elektrického nářadí, plisový filtr a robustní sáček pro zachycení jemného prachu a pěnový filtr, který chrání filtr před nečistotami během mokrého vysávání.
Vysavač Einhell TH-V 1930 SA umožňuje suché i mokré vysávání a s nádrží z nerezové oceli o objemu 30 litrů je nepostradatelným pomocníkem pro kutili. Díky funkcím 3 v 1 (suché vysávání, mokré vysávání a foukání) je možné vysavačem uklidit byt, dílnu i garáž. Nádrž pojme, jak hrubé nečistoty, tak tekutiny, které je možné snadno vypustit díky vypouštěcímu ventilu v dolní části vysavače. Zapomeňte na spoustu nepořádku po vrtání a na s tím spojené neúnavné čištění koberců od zdiva. Vysavač je vybaven automatickou, integrovanou zásuvkou s odloženým vypnutím, díky které můžete vysavač využít jako odsávací systém k elektrickým přístrojům. Jistě také oceníte konektor pro foukání, který zužitkujete doma nebo v dílně. Všechno příslušenství je možné úhledně uložit přímo ve vysavači za pomoci držáku kabelu a příslušenství. Žádný dodatečný prostor pro příslušenství vysavače není potřeba. Vše bude uskladněno na jednom místě. Snadnou manipulaci a přenášení zajišťuje madlo, dvě velká a dvě malá kolečka. Mezi jeho příslušenství se řadí 2,5 metrů dlouhá sací hadice o průměru 36 mm, třídílná sací trubice, velká sací hubice s možností suchého i mokrého vysávání podlah, štěrbinová hubice, plisovaný filtr pro vysávání jemného prachu a pěnový filtr, který chrání filtr před nečistotami během mokrého vysávání.
Vysavač Einhell TH-VC 1820 S umožňuje suché i mokré vysávání a s nádrží z nerezové oceli o objemu 20 litrů je nepostradatelným pomocníkem pro úklid v domácnosti. Nádrž se snadno čistí a pojme hrubé, jemné suché i mokré nečistoty. Poradí si i s vysáváním tekutiny. Pokud je sběrná nádoba plná, pak se vysavač automaticky zastaví díky sepnutí ochranného plovákového spínače. Vysavač nabízí funkci sání i foukání, přičemž vyvíjí dostatečně velký tlak, aby vyfouknul nečistoty i z těžko obtížných míst. Všechno příslušenství je možné úhledně uložit přímo ve vysavači pomoví držáku příslušenství nebo držáku kabelu. Proto není třeba pro příslušenství vysavače hledat další dodatečný prostor. Vše lze uskladnit na jednom místě. Snadnou manipulaci a přenášení zajišťuje madlo a čytři kolečka. Mezi jeho příslušenství se řadí sací hadice o průměru 36 mm, třídílná sací trubice o průměru 36 mm, velká kombinovaná hubice s nástavcem pro koberce a hladké podlahy, štěrbinová hubice pro vysávání hůře dostupných míst, adaptér, prachový sáček pro zachycení jemného prachu a pěnový filtr, který chrání filtr před nečistotami během mokrého vysávání.