Hubice pro vysavače s průměrem trubky 35 mm s jemným chlupem - je určena pro vysávání dřevěných i laminátových podlah, parket - např. pro: Bosch, Dirt Devil ETA, Einhell, Kärcher, Miele, Moulinex, Panasonic, Samsung....Fakt, že je osazena pravou žíní, je její velkou výhodou - nepoškrábe totiž citlivé povrchy - dražší plovoucí podlahy, tvrdé podlahy z přírodních materiálů. A hodí se úplně ke všem vysavačům od firmy Zelmer - je typizovaná pro průměr trubky vysavače Zelmer. Není tedy nutné dlouze hledat v seznamu kompatibilních vysavačů . Máte - li s průměrem trubky 35 mm, pasuje skvěle.
Výjimečně nízká podlahová hubice Twinner NXT - vhodná pro vysávání tvrdých podlah i koberců - jedním tahem, bez nutnosti hubici přepínat. Vzhledem ke své výšce - pouze 42 mm - je výborná na vysávání pod nábytkem. Poradí si i s pavučinou na stropě - díky možnosti hlavu hubic otočit kolmo nahoru. Velmi lehká hubice - 280 g - s vynikajícími vysledky úklidu kolem soklů a zdířek bez ohýbaní zad.
Náhradní hubice robustní konstrukce, s nožním přepínačem na koberce i pevné podlahy, vysunovacími kartáči, dvěma kolečky pro snadný pojezd a průměrem připojení trubky 35 mm. Pasuje k vysavačům Bosch, Eta, Einhell, Kärcher, Miele, Panasonic, Parkside, Siemens, Samsung, Thomas, Black and Decker, Bosch, Cleanfisk, Curtis, Dilem, Daewoo, Elexavox, Fakir, Gold Star, Indesit, Iskra, Hot Point, LG, Moulinex, National, Nogamatic,některé modely Rowenta,Sencor Tornado, Uralux.a další vysavače s totožným připojením trubek: 35 mm průměr.
Kombinovaná podlahová hubice na všechny druhy podlahy je určena k vysavačům různých výrobců, osazenými trubkami 32 mm nebo 35 mm. Pro snadný pojezd po podlaze je hubice vybavena kolečky.
Výkonný cyklonový separátor - oddělovač nečistot a prachu, je určen pro vysavače s průměrem trubek širokého rozptylu 30 až 38 mm. Jde o šikovný přídavný nástavec k vysavači, který je ideální pro úklid garáže, dílny, při stěhování nebo rekonstrukci, je pefektní pro vysátí pilin, drtě, a podobných materiálů - zachytí včas větší nečistoty, které nemohou vniknout dovnitř prachového sáčku nebo sběrné nádoby nádoby vysavače. Určeno pro různé značky vysavačů: AEG AEG-ELECTROLUX ALASKA ALFATEC AMICA AQUA VAC ARIETE ARLETT BAUHAUS BAUKNECHT BAVARIA BEKO BESTRON BLACK AND DECKER BOB HOME BOMANN BOSCH BRAVO CLATRONIC CONCEPT DAEWOO DELONGHI DIRT DEVIL DOMO ECG EINHELL EIO ELECTROLUX ETA FAGOR FIRST GALLET
GLOBALTEK GODDESS GORENJE HECHT HERKULES HILTI HITACHI HYUNDAI IMETEC KÄRCHER LG ELECTRONICS LIV LUX MAKITA MIELE MIOSTAR MOULINEX NAREX NILCO NILFISK NUMATIC PANASONIC PARKSIDE PHILIPS PRIVILEG PROFI EUROPE PROGRESS PROLINE ROHNSON ROWENTA SAMSUNG SCARLETT SENCOR SEVERIN SHOP VAC SIEMENS SOLAC TAURUS TCM / TCHIBO TEFAL TESCO TESLA / TEAM THE BOSS THOMAS
TORNADO TRISTAR UFESA VAX VITEK VOLTA WAP WELTSTAR WHITE & BROWN ZANUSSI a jiné.
Rotační turbokartáč k vysavači slouží pro pro odstranění nečistot zašlapaných v koberci, vlasů ulpělých na podlahové krytině, nebo chlupů a srsti domácích mazlíčků, kterých není snadné se s běžnou hubicí zbavit.Turbokartáč je připojitelný ke všem vysavačům s kruhovými trubkami o průměru 35/32 mm, kterých je na našem trhu většina.
Vysávejte citlivé i choulostivé povrchy! Tato kartáčová hubice je vhodná pro šetrný úklid různých povrchů - malého nábytku - soklů - parapetů - knihoven - křehkých předmětů nebo květin. Utažením univerzálního šroubu hubici snadno připevníte k trubkám vysavače kruhového průměru 30-38 mm. Kartáčová hubice s jemným chlupem je univerzální nástroj k vysavačům široké škály a je při ruce všude tam, kde je třeba vysávát bez poškrábání nábytek, zásuvky, dekorační předměty. Jemný kartáč spolehlivě odstraní prach i další nečistoty z nejrůznějších povrchů. Hubice je vybavena univerzální maticí pro připojení kruhových trubek 30 - 37 mm průměr.
Tato segmentovaná - jednoduchá - nasouvací trubka pasuje vysavačům 35 mm: Bosch, Eta, Miele, Panasonic, Rowenta, Samsung, Siemens, Moulinex, Daewoo a mnoha dalším. Trubka je stohovatelná - lze tedy nasunout 2 nebo tři na sebe - vysávání v hůře dostupných místech je pak jednodušší. Výhodou je i nízká hmotnost trubice.
Tato segmentovaná - jednoduchá - prodlužovací trubka je určena pro vysavače s průměrem připojení 35 mm. Průměrem trubek 35mm jsou obvykle osazeny vysavače výrobců: Bosch, Eta, Einhell, Kärcher, Miele, Panasonic, Parkside, Siemens, Samsung, Thomas, Black and Decker, Bosch, Cleanfisk, Curtis, Dilem, Daewoo, Elexavox, Fakir, Gold Star, Indesit, Hot Point, LG, Moulinex, National, Nogamatic,některé modely Rowenta,Sencor Tornado, Uralux.a další značky . Trubka je stohovatelná - lze tedy nasunout 2 nebo tři na sebe - vysávání v hůře dostupných místech je pak jednodušší.
Metoda suchého čistění Jolly na sebe účinně váže plísně, bakterie a roztočové alergeny. Vhodné i pro použití při odstranění zápachu od domácích mazlíčků z koberců, matrací, čalounění apod. Zároveň odstraňuje škodlivé látky. Přírodní granulát na sebe velice účinně navazuje alergeny a škodlivé látky, které spolu s granulemi odstraníte při vysávání. V takto ošetřených prostorách se vytváří zdravější prostředí především pro osoby citlivé na roztočové alergeny. Jemná vůně navíc příjemně osvěží interiér. Po vysátí zabraňuje množení mikroorganismů v sáčku vysavače a tím napomáhá k větší účinnosti filtrace sáčku.
Metoda suchého čistění Jolly na sebe účinně váže plísně, bakterie a roztočové alergeny. Vhodné i pro použití při odstranění zápachu od domácích mazlíčků z koberců, matrací, čalounění apod. Zároveň odstraňuje škodlivé látky. Přírodní granulát na sebe velice účinně navazuje alergeny a škodlivé látky, které spolu s granulemi odstraníte při vysávání. V takto ošetřených prostorách se vytváří zdravější prostředí především pro osoby citlivé na roztočové alergeny. Jemná vůně navíc příjemně osvěží interiér. Po vysátí zabraňuje množení mikroorganismů v sáčku vysavače a tím napomáhá k větší účinnosti filtrace sáčku.
Klasická podlahová hubice k vysavačům s průměrem 35 mm: Bosch, ETA, Einhell, Kärcher, Miele, Moulinex, Panasonic, Samsung, Thomas a další s totožným připojením Hubice je vyrobená z kvalitních materiálů, kombinovaná, vhodná pro vysávání pevných podlah i koberců, s nerez kluznou plochou a nožním přepínačem pro pro zasunutí či vysunutí kartáčů na tvrdé podlahy - parkety, lino, kachle, linoleum. Využijete ji jako náhradní hubici, pokud původní u vysavače již dosloužila mnoha modelů, různých výrobců.
Vrtací hubice k vysavači ZE032 Electrolux k vysavači průměr trubek 32 > 35 mm. Tento šikovný hobby nástavec zamezí prašnosti při vrtání. Jednoduše vsunete vrták do tohoto nástavce, a většina prachu z vrtání bude díky této minihubici odsáta ihned do vysavače. Vrtací hubice díky podtlaku přilne k povrchu - tedy ke zdi, stačí ji jen zlehka přidržet na správném místě.
Rovné trubky = univerzální trubice k vysavačům s průměrem připojení trubice, hubice a madla 35 mm. Tento náhradní díl je určen pro všechny vysavače 35mm průměr.Trubky se dají použít jednotlivě, každá je o délce 47 cm. Trubkami 35 mm průměr jsou obvykle osazeny vysavače Bosch, Eta, Einhell, Kärcher, Miele, Panasonic, Parkside, Siemens, Samsung, Thomas, Black and Decker, Bosch, Cleanfisk, Curtis, Dilem, Daewoo, Elexavox, Fakir, Gold Star, Indesit, Iskra, Hot Point, LG, Moulinex, National, Nogamatic, některé modely Rowenta,Sencor Tornado, Uralux a další.
Jolly M1 je Univerzální výstupní filtr k vysavačům o rozměrech 252x308 mm. Pokud se sníží sací síla vysavače, vysavač má hlučný chod, nebo při otevření krytu vysavače je jasně patrné, že je filtr znečistěný, nastal správný čas na jeho výměnu.Někdy může být komplikované náhradní filtr pro vysavač sehnat, také může být příliš drahý. V těchto případech se hodí filtr univerzální, který jednoduše zastřižením přizpůsobíte právě vašemu vysavači.
Univerzální držadlo hadice vysavače (madlo) s naprosto jednoduchým připojením = našroubováním - k hadici vysavače. Madlo hadice pasuje k trubce vysavače s průměrem 35 mm a k hadici s vnějším průměrem 39 až 40 mm a vnitřním průměrem 31,7 - 31,8 mm.Vhodné např. k vysavačům Bosch, Eta, Einhell, Kärcher, Miele, Panasonic, Parkside, Siemens, Samsung, Thomas, Black and Decker, Bosch, Cleanfisk, Curtis, Dilem, Daewoo, Elexavox, Fakir, Gold Star, Indesit, Iskra, Hot Point, LG, Moulinex, National, Nogamatic,některé modely Rowenta,Sencor Tornado, Uralux.a další vysavače s totožným připojením trubek: 35 mm průměr.
Malý turbokartáč je vhodný jako univerzální nástavec k vysavačům s průměrem trubek 32 a 35 mm. Mini turbohubice s rotačním kartáčem je určena pro svislé i vodorovné čistění textilních povrchů - čalounění nebo polstrování. Turbokartáč je vhodný hlavně na vysávání zvířecích chlupů, vláken, drobtů na textiliích a čalouněném nábytku, lze je použít i pro údržbu malých koberečků, koberců na schodišti, polstrování v automobilu. Šíře hubice turbohubice je pouhých 11,5 cm - je tedy ideální na intenzivní čistění mnoha malých ploch.
Malý turbo kartáč je vhodný jako univerzální nástavec k vysavačům s průměrem trubek 32 a 35 mm. Malá hubice s rotačním kartáčem je určena pro důkladné vysávání chlupů domácích mazlíčků, z textilních povrchů - čalounění nebo polstrování. Hubici využijete především na srst, chloupky - ale poradí si dobře i s dalšími vlákny, nitěmi, vlasy či drobty. Vhodný je i na dočištění menších kusových koberců na schodišti nebo autosedadel. Šíře hubice je pouhých 11,5 cm - je tedy ideální na intenzivní čistění mnoha malých ploch - hubici nasadíte přímo do madla hadice.