Máte rádi rýži? Akce na automatické rýžovary - ceny již od 467,- Kč

SBAG - Sbag- S-bag sáčky do vysavače, ty jediné pravé - od firmy Electrolux

Do košíku byl vložen produkt - , ks.

Práce v administrativě

Hledáme kolegu nebo kolegyni pro náš e-shop

Náplň práce

administrativa - vyřizování objednávek
komunikace se zákazníky
výdej + příjem zboží dle faktur, objednávání zboží u dodavatele
fakturace

Požadavky

dobrý psaný projev, rychlá práce na PC
spolehlivost, pečlivost, flexibilita, samostatnost
znalost skladového systému Pohoda výhodou
minimálně SŠ vzdělání

Nabízíme

zajímavou práci v takřka rodinném kolektivu
rychlá realizace vlastních nápadů, možnost vzdělávat se v oboru
finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe s vazbou na výsledky práce
hlavní pracovní poměr nebo dle domluvy
kancelář Praha 4, Branická

Kontakt - sales (zavináč) nipponcec.cz

Postrádáme týmového hráče, který se rád učí nové věci a rád je předá i ostatním. Kolegu nebo kolegyni s obchodním talentem, který má k práci tvůrčí přístup, fandí internetu, kde je jako ryba ve vodě, rád nachází samostatně nová řešení vedoucí k cíli a ne spoustu důvodů, proč to nejde. A hledá práci na delší trať v neformální atmosféře bez direktivního přístupu v menší stabilní firmě, která je na trhu již více než 20 let.  Tolik nehledíme ani na věk, ani na počet diplomů, to nejdůležitější je nadšení pro věc a zkušenosti.

Hledáme administrátora e-shopu - domácí spotřebiče a příslušenství pro vysavače

Provozní doba:Po-Čt8:30-16:30
 8:30-15:30
+420 608 713 325
objednavky@nipponcec.cz